Contact

Wilt u de nieuwsbrief ontvangen? Vraag deze hier aan.

Heeft u suggesties, tips of opmerkingen voor Smaakacademie Achterhoek? Of suggesties voor recepten, anekdotes of tips over vakmensen? Heeft u kookboeken of (studie)boeken over teelt of  foto’s? Neem gerust contact op met Kenniscentrum Nelles. We willen zoveel mogelijk nuttige kennis bundelen en behouden.

    Naam

    E-mailadres

    Bericht



    Contactgegevens


    Projectleider Smaakacademie Achterhoek

    Jeanne Steverink
    06 5425 6007
    jeanne@truefood.nl


    Achterhoek Food Coördinator Saxion

    Bastienne Bernasco
    s.h.c.m.bernasco@saxion.nl


    Achterhoek Food Coördinator Van Hall Larenstein

    Ben Rankenberg
    ben.rankenberg@hvhl.nl


    Achterhoek Food Coördinator Graafschap College

    Thijs Rensink
    t.rensink@graafschapcollege.nl


    Achterhoek Food Coördinator ZoneCollege

    Ruud Kaak
    rkaak@zone.college


    Achterhoek Food Coördinator Staring College

    Daan Nijkamp
    d.nijkamp@staring.nl


    Achterhoek Food Coördinator Profijtscholen

    Frans Wijnands
    franswijnands@profijtscholen.nl


    Algemeen

    Mail: info@smaakacademieAchterhoek.nl
    Twitter: @SmaakAcademie
    Post: Kenniscentrum Nelles, Oude Dinxperloseweg 74a, 7064 KW Silvolde